Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Barbara Wrońska nowym ambasadorem projektu My Name Is New!

Opublikowano: 2019-04-03
item

3 kwietnia Barbara Wrońska oficjalnie przejmuje po Hyper Son stery i zostaje nowym ambasadorem projektu My Name Is New. Jako utalentowana wokalistka, kompozytorka, aranżerka i autorka tekstów to właśnie ona została wybrana przez Kayax, by zainspirować i poprowadzić młodych debiutantów przez trudy, z którymi spotyka się większość początkujących muzyków!
My Name Is New to projekt edukacyjny skierowany do debiutujących artystów solowych oraz zespołów. Inicjatywa powstała we wrześniu ubiegłego roku, a już zdążyła zgromadzić ponad 50-ciu utalentowanych artystów. Projekt obejmuje nie tylko wydanie singla pod szyldem wytwórni Kayax, ale również wsparcie merytoryczne. Każdy muzyk, który dołączy do projektu, otrzymuje pakiet materiałów edukacyjnych z zakresu promocji swojej muzyki w internecie, korzystania z ogólnodostępnych narzędzi serwisów streamingowych oraz zdobywania jak najszerszej publiczności.

Barbara Wrońska to człowiek wielu talentów. Nie tylko śpiewa, pisze teksty, ale również komponuje i produkuje płyty. To artystka niebanalna i nieprzewidywalna, a zarazem skromna i pracowita. Każdy utwór, który wychodzi z jej rąk ma inny klimat i inną dynamikę, ale jedno jest wspólne - każdemu towarzyszą silne emocje. Jej kompozycje przeplatają się brzmieniami lat 60’ z elektroniką, a czasem z muzyką filmową. Od niedawna tworzy materiał solo, a jej debiutancki album alternatywny „Dom z Ognia” został nagrodzony m.in. Mateuszem Trójki oraz dwiema nominacjami do nagrody Fryderyk 2019.

Barbara Wrońska to artystka o ponad 15-letnim doświadczeniu, która tak samo, jak każdy debiutant, zmagała się kiedyś z trudami związanymi z początkami kariery. Doskonale zna zakamarki branży muzycznej i przeszkody czyhające na świeżaków za rogiem. Dlatego to właśnie ona została wytypowana do objęcia miana ambasadora projektu My Name Is New, by móc podzielić się swoim doświadczeniem i zainspirować młodych twórców.


Na pożegnanie, Hyper Son stworzyli własną playlistę składającą się z 10 utworów artystów projektu My Name Is New, które najbardziej im się spodobały.
Playlisty możecie posłuchać tutaj

Więcej utworów projektu My Name Is New usłyszycie tutaj
Śledźcie nasze playlisty i profile!

My Name Is New w streamach:
https://kayax.lnk.to/mynameisnew/

Facebook:
https://www.facebook.com/mynameisnewpl/

Instagram:
www.instagram.com/mynameisnew.pl/

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej [książka]
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR
Paulina Przybysz
Chodź Tu

Najnowsze wydawnictwa

Nosowska
BASTA [winyl]
Marek Dyjak
GINTROWSKI
Paulina Przybysz
Chodź Tu [winyl]
Brodka
MTV Unplugged [winyl]
Brodka
MTV Unplugged z autografem [CD BOX]