Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Elektryzujący debiut w Kayax - czy Bloo Crane podbiją listy przebojów?

Opublikowano: 2020-06-26
item

Dziś swoją premierę ma singiel i pierwszy klip zespołu Bloo Crane, z którym Kayax podpisał kontrakt fonograficzny pod koniec ubiegłego roku. Elektroniczno-popowy utwór „Attention” promuje nadchodzący debiutancki album zespołu zatytułowany „Bloo Feelings”, który ukaże się 31 lipca. Singlowi towarzyszy kipiący kolorami teledysk nagrany w warszawskim Cosmos Muzeum. Bloo Crane, to kolejni po Rat Kru i zespole Cukier, artyści z projektu dla debiutantów My Name Is New z kontraktem płytowym z wytwórnią Kayax.

Duet Bloo Crane tworzą wokalista Michał Polański i producent Krzysztof Kołodziejczyk. Panowie przygotowują się do wydania debiutanckiego albumu zatytułowany „Bloo Feelings”. Płyta będzie utrzymana w tanecznym, elektronicznym klimacie szlachetnego popu. Pierwszym singlem zapowiadającym materiał jest elektryzujący utwór „Attention”.

Singlowi towarzyszy kolorowy teledysk, który został nakręcony przez Łukasza Suchockiego. Zdjęcia do klipu powstały w wyjątkowym wizualnie warszawskim Cosmos Muzeum. W tym samym miejscu powstała także sesja zdjęciowa artystów, którą zrealizował fotograf Jacek Narkielun.

Zobacz klip do utworu „Attention”:„Attention” to muzyczna opowieść o uczuciach towarzyszących nam przy odrzuceniu. Pragnienie innej osoby, która nie zwraca na nas uwagi, pogoń za nieosiągalnym marzeniem. Przeplatająca się euforia z frustracją, rosnącą z każdą chwilą… Żywe, elektroniczne brzmienie piosenki podbija te emocje. Mamy nadzieję, że „Attention” poruszy Was nie tylko do tańca, ale również do zagłębienia się w historię. – mówi Michał Polański, wokalista zespołu.
Debiutancki album „Bloo Feelings” będzie energetycznym wybuchem elektronicznych brzmień, poruszających do tańca. Lirycznie to jednak opowieść o uczuciach, z którymi mierzy się każdy z nas – samoakceptacja, odkrywanie swojej seksualności, frustracja czy niepokój. „Bloo Feelings”, to podróż przez całe spektrum tych emocji opakowanych w taneczne, popowe barwy. Album ukaże się 31 lipca, ale już teraz można zamawiać go w przedsprzedaży na sklepzmuzyka.pl.

BIO:
Bloo Crane to dwójka artystów tworzących połączenie chwytliwych melodii, house’u oraz electropopu. Duet składa się z wokalisty i tekściarza Michała Polańskiego oraz producenta muzycznego Krzysztofa Kołodziejczyka. Pomimo rożnych gustów muzycznych, ich dwa pozornie odmienne światy zderzają się ze sobą, tworząc taneczny mix.

Zespół powstał w 2016 roku w Krakowie, dwa lata później stał się częścią projektu My Name Is New wytwórni Kayax, współpraca szybko zaowocowała kontraktem fonograficznym.
fot. Jacek Narkielun


Bloo Crane
Facebook: https://facebook.pl/bloocrane/
Instagram: https://instagram.com/bloocrane/

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Natalia Przybysz
Jak Malować Ogień [winyl]
Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej [książka]
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR

Najnowsze wydawnictwa

Swiernalis
Psychiczny fitness
Bloo Crane
Bloo Feelings
CUKIER
JEDEN
Music 4 Queers & Queens
Kundel