Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Krzysztof Zalewski "Polsko" nowy singiel i teledysk

Opublikowano: 2017-06-02
item

Krzysztof Zalewski przyzwyczaił nas do tego, że teledyski do piosenek ze „Złota” to nie tylko ilustracje video, to za każdym razem jest coś więcej… Tak jest również w przypadku najnowszego singla. „Polsko” to bardzo osobista i odważna wypowiedź autora. Zaproszenie Pana Daniela Olbrychskiego nie jest przypadkowe, a Jego występ jest dowodem na to, że wszystko jest możliwe a marzenia się spełniają. Reżyserem teledysku jest Dzienis.

Krzysztof Zalewski - "Polsko" (Official Video):
bit.ly/ZalewskiPolsko
Krzysztof Zalewski o "Polsko":

"Zazwyczaj piszę o sobie. Rozliczam się ze swoją przeszłością, piszę o sercowych rozterkach albo sposobach na zmianę samopoczucia. Tym razem poniekąd również piszę o sobie (ze wsparciem Michała Wiraszki), bo przecież Polska to również ja. Piosenka jest reakcją na tumult w telewizorach i za oknami. Nikogo nie namawiam do zmiany poglądów, po prostu wyśpiewuję swoje.

W klipie znakomity jak zwykle mistrz Daniel Olbrychski, którego ekspresja pomaga przebić się słowom przez natłok halaśliwych gitar. Chylimy czoła przed Panem Danielem i polecamy ku refleksji i uciesze. Czołem!”


Album "Złoto" zawierający przeboje "Miłość, miłość", "Luka" oraz "Jak dobrze" dostępny na CD, winyl, MP3 oraz w streamingach: Kayax.lnk.to/Zalewski_Zloto

Zapraszamy również na letnie koncerty Krzysztofa Zalewskiego. Szczegóły na Facebooku Artysty: www.facebook.com/Zalef.Krzysztof

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Zakopower
Zakopower i Atom String Quartet
Marek Dyjak
Pierwszy śnieg
Kayah
Gdy pada śnieg
Zakopower
Kolędowo

Najnowsze wydawnictwa

Artur Rojek
Koncert w NOSPR
HEY
CDN
Paulina Przybysz
Chodź Tu
Mery Spolsky
Miło Było Pana Poznać