Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Posłuchaj najnowszych premier My Name Is New

Opublikowano: 2019-02-04
item

My Name Is New to projekt działający od niespełna pół roku, a już zdążył zgromadzić niesamowicie utalentowanych artystów. Do inicjatywy, od września, zostało zgłoszonych blisko 800 utworów! Z ogromu „demówek”, wewnętrzny zespół Kayax wytypował 55 świeżych kompozycji młodych, polskich debiutantów.


Pierwszego lutego na playlistę trafiło 9 świeżości. Do samej inicjatywy dołączyło sześciu debiutantów, ale to nie wszystko! Na playliście pojawił się również kolejny utwór zespołu KOLORY, który w projekcie uczestniczy od samego początku! Ta czteroosobowa formacja pochodzi z okolic Krakowa, a na swoim koncie mają już liczne sukcesy!

MNIN objął swoim wsparciem takich artystów, jak Jagoda Kret - wybitną wokalistkę, porównywaną do słynnej piosenkarki Kayaxu, Natalii Przybysz. Jagoda to niesamowity wulkan energii, a jej głos zachwyca coraz bardziej z każdym kolejnym odsłuchem! Wsparcie merytoryczne otrzyma również elektroniczny duet ZOLC. Na playliście pojawiły się aż dwie kompozycje ich autorstwa, jedna w języku angielskim, a druga po polsku. Singiel „Twarz” szczególnie przykuł uwagę ekspertów Kayaxu. Utwór przypomina słynne przeboje zespołu Maanam swoją lekkością i poetyckim charakterem.Inicjatywę uzupełnił również Madkid, który jest producentem muzycznym oraz współpracuje z młodymi wokalistami. Podobnie, jak ZOLC, Madkid zaprezentował swoje dwa autorskie popowo-elektroniczne utwory. Każdy z nich wyróżnia się specyficznym brzmieniem i wielkim profesjonalizmem. Projekt pod swoje skrzydła wziął również młodą wokalistkę o pseudonimie KIERA, która współpracuje z producentką Anną Micińską. Razem tworzą lekkie, popowe brzmienia.

Playlista została również urozmaicona o kolejną rockową kompozycję stworzoną przez kolektyw The Bimbears. Artyści zostali wyróżnieni między innymi w programie Trójka Start NaGranie, gdzie doszli do półfinału. Do projektu dołączył również zespół KOWALSKI wraz z singlem „Z Boku Na Bok”. Zespół ma na swoim koncie już wcześniejsze sukcesy, a w tym roku powraca on z kolejnym albumem.Zapraszamy do współpracy i liczmy na wsparcie w popularyzacji naszej inicjatywy i twórczości artystów My Name Is New. Debiutujące zespoły oraz artystów solowych zapraszamy serdecznie do zgłaszania się poprzez naszą platformę www.mynameisnew.pl

Kontakt z Marią Dudek, koordynatorką projektu: mnin@kayax.pl

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu „Rozwój Sektorów Kreatywnych"

Playlista My Name Is New dostępna na streamach:

Facebook:

Instagram:

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR
Paulina Przybysz
Chodź Tu

Najnowsze wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej
Patrick The Pan
trzy.zero
Sistars - Siła Sióstr [winyl]
Sistars - Siła Sióstr
Barbara Wrońska
Dom z ognia