Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Zmiana warty - Blunt Razor nowym ambasadorem MNIN!

Opublikowano: 2019-02-06
item

Zespół Blunt Razor przejmuje po Mery Spolsky stery i zostaje nowym ambasadorem projektu My Name Is New! Zwycięzcy Festiwalu Młodych Talentów dołączyli do projektu  My Name Is New już w listopadzie ubiegłego roku, za sprawą swojego autorskiego singla pt. „Ready For It Now”. Utwór zachwyca lekkością i świeżością!


My Name Is New to inicjatywa skierowana do debiutujących artystów solowych oraz zespołów, która powstała we wrześniu ubiegłego roku. Projekt obejmuje nie tylko wydanie singla pod szyldem wytwórni Kayax, ale w menu oferowanym przez label, pozycją główną jest wsparcie merytoryczne! To właśnie dzięki charakterowi edukacyjnemu projekt przyciągnął do siebie niezliczone ilości demówek, z których wyłonionych zostało 55 szalenie inspirujących i ciekawych singli! Jednym z nich stał się singiel zespołu Blunt Razor, indie-rockowego kolektywu, pt. „Ready For It Now”.Blunt Razor to młody, 4-osobowy zespół, który nie boi się eksperymentów z muzyką! W ich kompozycjach można usłyszeć cały przekrój gatunkowy od elektroniki zaczynając, a na indie-rockowych melodiach kończąc. Artyści na swoim koncie mają cały szereg sukcesów. W 2016 roku zespół uzyskał drugie miejsce w konkursie Firestone Headliners of Tomorrow, zaraz potem  nagrał live sesję w studiu Polskiego Radia Jedynka. Nie zwalniając tempa w roku 2017, Blunt Razor wygrał w ogólnopolskim konkursie ŠKODA Auto Muzyka, a następnie zwyciężył na Festiwalu Młodych Talentów, gdzie miało miejsce pierwsze i bliskie spotkanie z Kayaxem! Zespół prowadzi obecnie prace nad swoją pierwszą płytą i zaciekle walczy o nagrodę w konkursie Festiwalu Supportów.

Blunt Razor to przede wszystkim inspirujący artyści. Nie boją się  eksperymentować z dźwiękami, regularnie ćwiczą i grają  koncerty, a do tego zawsze są blisko swoich fanów dzięki aktywnie prowadzonym profilom w social mediach. Ich talent i zaangażowanie nie mogły ujść uwadze naszemu projektowi My Name Is New. To dzięki takim zespołom, jak Blunt Razor polska scena muzyczna stale się rozwija, a młodzi artyści czerpią motywację i inspiracje do dalszego działania.  Blunt Razor jako nowy ambasador projektu My Name Is New godnie zastępuje w tej roli Mery Spolsky! O czym przekonacie się już w najbliższych tygodniach ich ambasadorstwa!

Pierwszą ambasadorką projektu My Name Is New była Mery Spolsky, wybitna, młoda artystka Kayaxu, która swoją energią zaraża nawet najsmutniejszego człowieka na ziemi. Marysia od samego początku mocno wspierała i dopingowała wszelkim działaniom artystów MNIN, udzielając rad, dzieląc się swoimi doświadczeniami i dając możliwość grania supportów przed własnymi koncertami!Na pożegnanie, Mery stworzyła własną playlistę składającą się z jej 10 ulubionych utworów i artystów projektu My Name Is New. Playlisty  możecie posłuchać tutaj. Zapraszamy do słuchania!

Więcej utworów projektu My Name Is New usłyszycie tutaj
Śledźcie nasze playlisty i profile!

My Name Is New w streamach:

Facebook:

Instagram:

Zapraszamy do współpracy i liczmy na wsparcie w popularyzacji naszej inicjatywy i twórczości artystów My Name Is New. Debiutujące zespoły oraz artystów solowych zapraszamy serdecznie do zgłaszania się poprzez naszą platformę www.mynameisnew.pl

Kontakt z Marią Dudek, koordynatorką projektu: mnin@kayax.pl

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu „Rozwój Sektorów Kreatywnych"

Blunt Razor:

Facebook:

Singiel „Ready For It Now:

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR
Paulina Przybysz
Chodź Tu

Najnowsze wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej
Patrick The Pan
trzy.zero
Sistars - Siła Sióstr [winyl]
Sistars - Siła Sióstr
Barbara Wrońska
Dom z ognia