Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Brodka

Wszyscy pamiętają jak BRODKA brawurowo wygrała program “Idol” zdobywając 69% głosów. Jednak jako jedna z nielicznych uczestniczek tego typu talent show BRODKA z każdym kolejnym przedsięwzięciem podwyższa swój poziom artystyczny i osiąga coraz większy sukces. Debiutancka i kolejna płyta Moniki już były sukcesami, a jednak największy dotychczasowy sukces w jej karierze przyszedł w 2010 roku wraz z płytą "GRANDA" Bogatsza o życiowe doświadczenia, pewna siebie i gotowa na artystyczne eksperymenty artystka wydała album z bezkompromisowym materiałem, z którym utożsamia się od początku do końca.

Po wydaniu tej płyty Brodka otrzymała m.in. Różę Gali, SuperHiro, nominację do Paszportu Polityki, a krążek sprzedał się w nakładzie 70 000 egzemplarzy. Akademia Fonograficzna nagordziła „Grandę” czterema Fryderykami w najważniejszych kategoriach, a single “W pięciu smakach”, “Granda” i “Krzyżówka dnia” znają wszyscy.

W 2012 roku BRODKA powtórzyła sukces świetnie przyjętym mini-albumem "LAX", na którym znalazły się dwie hitowe piosenki "Varsovie" i "Dancing Shoes". "Varsovie" stała się przebojem lata 2012, królując na Liście Przebojów Trójki, Popliście RMF i innych stacjach przez wiele tygodni.

BRODKA nieustannie koncertuje a jej są niezywkle żywiołowe i kolorowe. Elementy folkowe mieszają się z prost punkową energią tworząc wybuchową mieszankę.

Kontakt

Manager
Aga Samitowska
+48 782 482 947
email: aga(at)kayax.pl

Booking Manager
Gabi Szuba
+48 517 542 407
email: gabi(at)kayax.pl

Nadchodzące wydarzenia

następne


Teledyski