Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Kroki

Kroki to wypadkowa trzech muzycznych światów. Zespół tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner i basista Paweł Stachowiak.
Inspiracje muzyczne czerpią z jazzu, soulu, indie rocka, a to wszystko okraszone jest eksperymentalną elektroniką i charakterystycznym głosem frontmana. Mimo tak szerokich muzycznych wpływów, Kroki stworzyły spójną brzmieniowo całość, a ich debiutancki materiał to przykład na to czym zaowocować może spotkanie trzech artystycznych indywidualności. Epka Stairs zachwyca brzmieniami, harmoniami i emocja- mi. To siedem utworów, wśród których są nastrojowe, melancholijne piosenki, ale także mocniejsze, taneczne kompozycje.

Kroki zwróciły na siebie uwagę świetną sesją live na- graną dla cyklu Sofar, a ich występ jest jednym z najpopularniejszych pośród polskich wykonawców. Debiutancki materiał ukazał się w jesienią 2016. Jego świetne przyjęcie zaowocowało współpracą wizerunkową z marką IKEA a także wieloma nominacjami do nagród m.in. Fryderyków, Munoludów czy nagród Gazety Wyborczej - Warto.

Kontakt

Manager
Anna Galiczak
tel. +48 608 695 959
e-mail: ania(at)kayax.pl

Nadchodzące wydarzenia

następne


Teledyski