Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Pressroom

Krzysztof Zalewski - "Jednego serca"

Opublikowano: 03.08.2018
„Jednego serca” to dzieło niezwykłe – wiersz napisany przez Adama Asnyka w 1868 zainspirował Czesława Niemena do stworzenia w 1969 jednego z najbardziej charakterystycznych utworów w jego karierze. W 2017 roku Krzysztof Zalewski wziął na warsztat twórczość Niemena, by rok później pokazać światu własną interpretację. Na płycie Zalewskiego nie mogło oczywiście zabraknąć „Jednego serca”. Dzisiaj możemy obejrzeć także nowy teledysk do legendarnego utworu.
więcej

Brodka & A_GIM - "Wszystko czego dziś chcę (z serialu Rojst na Showmax)"

Opublikowano: 27.07.2018
Już 19 sierpnia premiera nowego serialu kryminalnego "Rojst" z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem w rolach głównych. Zanim jednak poznamy serialową historię tego duetu, w nostalgiczny, a jednocześnie mroczny klimat lat 80. wprowadzi nas utwór Wszystko czego dziś chcę w wersji Brodki oraz znanego producenta, A_GIM-a.

więcej

NOSOWSKA i ZAMILSKA - Jeśli wiesz co chcę powiedzieć (ZAMILSKA remix)"

Opublikowano: 19.07.2018
Polecamy Waszej uwadze utwór niecodziennego duetu - NOSOWSKA i ZAMILSKA pt. „Jeśli wiesz co chcę powiedzieć (ZAMILSKA remix)”, będący nową wersją wielkiego hitu Nosowskiej z 1996 roku. Teraz artystki nadały mu zupełnie nowe i zaskakujące brzmienie - mroczne i elektroniczne. Utwór powstał w ramach drugiej odsłony projektu muzycznego T-Mobile Electronic Beats POWROTY.
więcej

Patrick the Pan - O słowach

Opublikowano: 13.07.2018
Drugi singiel Patricka the Pana "O słowach" zapowiadający trzeci autorski album Artysty pt. "trzy.zero". Tytuł wydawnictwa nawiązuje do trzeciej dekady życia artysty. Wydawnictwo zaplanowane jest na koniec wakacji tego roku.

więcej

Kayah & KęKę - Supermenka 2018

Opublikowano: 14.06.2018
Polecamy Waszej uwadze nową wersję wielkiego hitu. Utwór „Supermenka 2018” to efekt wyjątkowej współpracy Kayah i KęKę w ramach projektu T-Mobile Electronic Beats POWROTY.

Nowa „Supermenka 2018” to nowoczesne brzmienie dzięki połączeniu popu z rapem, nowy tekst i świeże, bardzo zaskakujące podejście do tematu poruszonego przez Kayah lata temu…
więcej

Męskie Granie Orkiestra 2018 (Kortez, Podsiadło, Zalewski) – Początek

Opublikowano: 23.05.2018
Tegoroczny singiel towarzyszący już dziewiątej edycji trasy koncertowej Męskie Granie. W tym roku sceną projektu zawładnie trio – Kortez, Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski, które stanie na czele Męskie Granie Orkiestra. Artyści nagrali singiel „Początek”, do którego muzykę i słowa napisał Krzysztof Zalewski.

więcej

Swiernalis - Pergamin

Opublikowano: 11.05.2018
Przedstawiamy najnowszy singiel Swiernalisa - "Pergamin" zapowiadający nowe wydawnictwo Artysty, które planowane jest na jesień 2018 roku.
więcej

Nosowska - Ja pas!

Opublikowano: 26.04.2018
„Ja pas!” - to pierwszy singiel zapowiadający solowy album Katarzyny Nosowskiej, którego premiera planowana jest na jesień 2018 roku.
więcej

Barbara Wrońska - Nieustraszeni

Opublikowano: 20.04.2018
Prezentujemy drugi singiel "Nieustraszeni" promujący solowy album Barbaray Wrońskiej pt. "Dom z ognia".
więcej

Kayah feat. Idan Raichel - Po co (Acoustic)

Opublikowano: 28.03.2018
Zapraszamy do wysłuchania najnowszej akustycznej wersji przeboju Kayah feat. Idan Raichel „Po co”.
więcej